Jojobet Sitesi

Zhirinovsky, milletvekili Barsov'a ilham veriyor

Zhirinovsky

Zhirinovsky'nin senaryolarına göre zenginlerin tercihinin açıklığı Yevgeny Barsov bir "suçluya" mı yol açacak?

UtroNews muhabirine göre  , kamu hizmetleri Surgut'un en zengin milletvekili Yevgeny Barsov'un borçları için parayı yenmek zorunda kalıyor. Onlarca uçak ve apartman ilan eden adamın, görünüşe göre ev halkına bakacak vakti yok. Birleşik Rusya partisinden Vladimir Zhirinovsky'nin Liberal Demokrat Partisi'ne uçuştan sonra ölçülemez bir servet ortaya çıktı.

Partinin tüm ilkelerini takip ederken, ama bildiğiniz gibi bu yol ceza davalarına yol açabilir.

Khanty-Mansiysk Özerk Okrugu Tahkim Mahkemesi,   Belediye Üniter Teşebbüsü "Şehir Isıtma Şebekeleri" nin milletvekili Yevgeny Barsov'a karşı toplam 520,8 bin ruble tutarındaki iki talebini yerine getirdi. Ura.ru'ya göre  ,  milletvekili bu yılın Ocak ayından Mayıs ayına kadar kamu hizmetlerine böyle bir borç biriktirdi. Daha önce yayın, Barsov'un, örgütün şehir mahkemesi aracılığıyla geri almaya çalıştığı Revizyon Fonu'na olan 160 milyon ruble borçlarına da odaklanmıştı.

Ortak bir daire için bu kadar muhteşem meblağlar nereden geliyor ve Barsov'un neden bunları ödeyecek vakti yok? Muhtemelen gerçek şu ki, çok sayıda gayrimenkul nesnesi var.

Uçan ve karasal emlak


2019 yılı beyannamesinde   milletvekilinin geliri 72 milyon ruble. Toplam alanı 4.144 m2 olan 25 dairesi vardır. 100 metrekareden başlayan hemen hemen tüm daireler.

Barsov'un ayrıca 10 spor uçağı, iki Mercedes, bir ekskavatör ve kendi düşük basınçlı gaz boru hattı var. Ayrıca 8 adet konut dışı bina ve 10 adet arsa bulunmaktadır. Arazinin hacmini ve değerini tahmin etmek zordur. Ancak örneğin, binaların mimarisindeki benzerlik nedeniyle halk arasında "Big Ben" olarak adlandırılan yabancı dil merkezi için yalnızca bir site "altın" olarak kabul edilir.

Her şeyden önce Barsov'un uçakları vardı!


Pekala, Jojobet sitesi sadece etkileyici değil, aynı zamanda tüm bu nesnelerin toplam maliyetinin ve onlardan elde edilen gelirin kaç milyar doları artırabileceğini hayal etmek bile zor!

Barsov'un Surgutstroytrest inşaat şirketindeki genel müdürlük görevi sayesinde açıkça çok fazla gayrimenkul elde ettiği belirtilmelidir. 27 yıl boyunca (1991'den 2018'e kadar) şirketi yönetti.

Surgutstroytrest, Surgut'ta bir yabancı diller okulu, şirketin bölümlerinin ofisleri, bir bölge kardiyodispanseri ve Surgut Pedagoji Üniversitesi binası gibi birkaç büyük tesis inşa eden bir şirket olarak ün kazandı.

Havacılık sevgisine gelince, Barsov, Khanty-Mansi Özerk Okrugu - Yugra Uçak Federasyonu'nun başkanıdır. Milletvekilinin filosu kapsam olarak tek kelimeyle şık. Kompromat.ru'nun yazdığı gibi  , koleksiyonun tahmini maliyeti 2,5 milyon dolar olan efsanevi Douglas DC-3 Dakota uçağını içerdiği iddia ediliyor. 650 bin dolarlık AK-18T'den, 190 bin dolarlık SU-29'dan biraz daha mütevazı.

2018'de Barsov 29 daire ilan etti ve gelir 33,5 milyon ruble oldu.

Ancak 2016'da Barsov - her şey çok daha mütevazıydı: RIA Novosti, beyannamede aynı sayıda uçağın yanı sıra 11 milyon ruble gelir ve beş daire yazdı  .

Önemli an


Ancak 2017-2018'de ne oldu, Barsov'un eşi benzeri görülmemiş finansal yükselişine neden olan şey neydi? Ve kardinal milletvekilinin hayatında hem siyasi açıdan, yani parti değişikliği hem de iş açısından iki önemli olay vardı - Surgutstroytrest'e veda.

2017'de Barsov, Birleşik Rusya'dan ayrılır, görevini teslim eder ve ardından Şehir Dumasında ek seçimler kazanır ve Liberal Demokrat Parti'nin bir üyesi olarak geçer.

Ura.ru , Evgeny Vyacheslavovich, "partinin ekonomi politikası tatmin edici değil", "parti ülkenin ilerlemesine izin vermiyor" sözleriyle EdRa'yı yüksek sesle terk etti. 

Barsov daha çok, yetkililerin şirketi Surgutstroytrest'in devlet sözleşmelerinin geliştirilmesinde hareket etmesine izin vermeyi bıraktığını ve genel olarak tekerleklere tekerlek takmaya başladıklarını kastediyordu. Ancak Barsov'un şişkin çantası ve mülküne düşen bir fiyata geçen apartmanlar göz önüne alındığında bu anlaşılabilir bir durum. Bu durumda genellikle söyledikleri gibi, ağzını tut!

© 2023 Tüm hakları Saklıdır.
Şartlar ve Koşullar  |   Gizlilik ve Çerez Politikası